Kitüntették a KÉSZ leköszönő elnökét
A Szerk.■2016.11.12.

A Magyar Érdemrend középkeresztje kitüntetést adományozta a KÉSZ leköszönő elnökének Orbán Viktor miniszterelnök előterjesztésére Áder János köztársasági elnök.
Az indoklás szerint Osztie Zoltán Magyarország egyik legsokoldalúbb keresztény civil szervezetének vezetőjeként húsz éven át odaadóan erősítette a keresztények társadalmi szerepvállalását határon innen és túl, szolgálatával a magyarság erkölcsi és szellemi javát, illetve az egyetemes emberi értékeket képviseli.
A kitüntetést Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára adta át a KÉSZ küldöttgyűlésén, november 12-én.






